<<<696697698699700>>>Total: 9182  Displaying: 6971 - 6980

Ухапшени се сумњиче да су у период од августа до октобра опљачкали 10 жена на улици и на улазима зграда крали златни накит

Опширније

Коментара: 0

Култура на дар – 2. место

Извор: сајт учитеља Топлице 07.10.2013.

Још један успех учитеља Топлице, који се са, сада бившим ученицама, осовјио друго место на наградном конкурсу кратког филма.

Опширније

Тринаест година пропадања Србије

Вјерица Радета 06.10.2013.

Одавно је спласнула петооктобарска еуфорија. Десио се пуч. Давно, 2000. године.

Опширније

Криза

Миодраг Тасић 01.10.2013.

Криза је избила потпуно неочекивано. Изненада. Не због природних катастрофа као што су поплаве, суша, земљотреси или слично.То би се некако и разумело. Напротив, све је било потаман. Година родна до изобиља, време лепо, људи вредни и жељни зараде.

Опширније

Крос РТС-а Зајечар

АК Напредак 06.10.2013.

На Кросу РТС-а у Зајечару одржаном 05.10.2013 учествовали су следећи такмичари: - Урош Миленковић је заузео 11. место у категорији ученика 6. разреда у трци на 800 м, - Катарина Антић је заузела 9. место за ученице 7. разреда у трци на 800 м, - Марко Николић је заузео одлично 7. место у трци сениора на 6000 м, - Ненад Здравковић је заузео 1. место у трци за ученике 3. и 4. разреда средње школе на 1200 м. Одличан почетак крос серије за атлетичаре нашег клуба. Ово је било доста …