Спорт

1  2  3  4  5  6  7  8 > >>Укупно: 1001  Приказано: 1 - 10

Одлични резултати "НиФ"-а на турниру у Шапцу

19.11.2018.

У суботу, 17. новембра .2018.године. у спортској хали у Шапцу одржан је џиу џицу турнир „Tetsuya Tsubota KUP 2018“ на коме су наступили такмичари превасходно у млађим узрасним категоријама из наше земље, а међу њима и такмичари клуба "НиФ" из Алексинца.

опширније

Коментара: 1

Прва победа младих Алексиначких рукометашица

12.11.2018.

Пала је и прва победа младих Алексиначких рукометашица, са резултатом 22:16, том приликом редакцији Алексинац.нет обратио се председник клуба Дејан Павловић - Бели.

опширније

Велики успех на међународном џиу џицу турниру у Скопљу

12.11.2018.

У суботу, 10.11.2018. год. у спортској хали „Независна Македонија“ у Скопљу, у Македонији, одржан је 9. Међународни џиу џицу турнир „Скопље Опен 2018“ и финал фоур међународне регионалне Јадранске џиу џицу лиге.