АК Напредак учествовао на Кросу РТС-а у Зајечару

20.10.2019.

У петак 18. октобра одржан је трећи овогодишњи крос РТС-а, овог пута у Зајечару. АК Напредак је учествовао са три такмичара.

Атлетичари коју су наступили су: Мартин Јовановић ученик 4. разреда, заузео је 15. место, Марија Живковић ученица 6. разреда, пласирала се на 10. месту и освојила диплому такмичења. Кристина Антић ученица 8. разреда, заузела је 22. место.

Зајечар је био најмасовнији до сада у крос серији са преко 2100 такмичара у 27 различитих трка.

Јака конкуренција у свим тркама је добра била и за наше такмичаре да и сами виде своју спремност, и да у наредном периоду буду бољи на тренинзима, а касније и на такмичењима. Ово су сасвим добри резултати за све такмичаре, који су се борили до самог краја за што бољи пласман.