ФУТСАЛ: Алексинчани прошли у полуфинале

12.02.2020. Милан Милојевић

Добар отпор Варваринаца

КМФ ''ТЕМНИЋ'' (ВАРВАРИН) – КМФ ''АЛЕКСИНАЦ 2015'' (АЛЕКСИНАЦ) 5:6 (2:1)

У 2.колу Националног купа екипа Алексинца је тешком муком победила у Варварину домаћи Темнић и тиме стекла право играња у полуфиналу.

Иако аутсајдер на папиру четвртолигаш је одлично одиграо прво полувреме против Алексиначког трећелигаша, дуго водио и са три гола разлике али је на крају индивидуални квалитет донео превагу на страну гостију из Алексинца.

На осам минута пре краја утакмице домаћи су имали високих 5:2, прерано почели да славе победу, што им се на крају и осветило.

Двоструки стрелци у победи били су капитен Алексинчана Мартин Ристић, Милош Миладиновић и данас играч утакмице Младен Илић.

Треба истаћи и голмана Алексинчана Ђорђа Бобичића, који је у последња три минута одбранио две стопостотне прилике које су имали домаћи футсалери.