FUTSAL: Aleksinčani prošli u polufinale

12.02.2020. Milan Milojević

Dobar otpor Varvarinaca

KMF ''TEMNIĆ'' (VARVARIN) – KMF ''ALEKSINAC 2015'' (ALEKSINAC) 5:6 (2:1)

U 2.kolu Nacionalnog kupa ekipa Aleksinca je teškom mukom pobedila u Varvarinu domaći Temnić i time stekla pravo igranja u polufinalu.

Iako autsajder na papiru četvrtoligaš je odlično odigrao prvo poluvreme protiv Aleksinačkog trećeligaša, dugo vodio i sa tri gola razlike ali je na kraju individualni kvalitet doneo prevagu na stranu gostiju iz Aleksinca.

Na osam minuta pre kraja utakmice domaći su imali visokih 5:2, prerano počeli da slave pobedu, što im se na kraju i osvetilo.

Dvostruki strelci u pobedi bili su kapiten Aleksinčana Martin Ristić, Miloš Miladinović i danas igrač utakmice Mladen Ilić.

Treba istaći i golmana Aleksinčana Đorđa Bobičića, koji je u poslednja tri minuta odbranio dve stopostotne prilike koje su imali domaći futsaleri.