- Новости
- Друштво
- Економија
- Наука и техника
- Здравље
- Култура
- Забава
- Спорт
- Колумне
- Најаве и обавештења
- Алексинац
- Огласи
- Пословни огласи
Победа стонотенисера у Власотинцу
16.03.2015.
У недељу 15. 03. 2015. одиграна је утакмица 8. кола лиге Србије југ Б између домаћине екипе СТК "Росуља 016" из Власотинца и гостујуће екипе СТК "Неструс" из Витковца.

У питању је био дерби првенства, пошто су се састале прве две екипе на табели. Упешнија је била екипа "Неструса" и заслужено славила резултатом 4-2. Осма победа у исто толико мечева и самим тим је, два кола пре краја првенства, обезбеђен улазак у виши ранг такмичења тј. Квалитетну лигу Србије.
"Ово је историјски успех једног малог клуба из још мањег села Витковца, а самим тим и стоног тениса уопште у Алексиначкој општини. Шта рећи више, осим, честитати играчима на лавовској борби и пожртвовању за сваку лоптицу и сваки поен. Наравно треба истаћи и пожртвовање председника клуба, Гајић Мирослава, који је и допринео стварању једне овакве екипе што морално, а што и финансијски. Наша екипа треба да одигра још два кола до краја првенства и то против екипе из Беле Паланке (19. 04.), а после тога нам у госте долази екипа из Владичиног Хана (25. 04.) и надамо се позитивном резултату како би на најлепши начин завршили ово првенство." речи су капитена екипе Далибор Давидовића.
# Стони тенис Витковац Власотинце СТК Неструс Далибор Давидовић
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести

- Амира Медуњанин у Нишу
- Наша Мина поставила државни рекорд
- Уметничка колонија у Липовцу.
- N&F на Балканском првенству
- Обавештење
- Нишвил у Алексинцу и Пироту
- Парламентарни државни удар
- Хор Шуматовац поново на Натпевавању
- Помен Николају Рајевском
- Енергетске санације
Најновији огласи

- Prodajem lokal
- Serije 'ALLO 'ALLO + MUĆKE + USB (AKCIJSKA CENA)
- 20/40 FT HC transportni kontejner na prodaju
- Serija MUĆKE kompletna na USB (AKCIJSKA CENA) + poklon
- ХИТНО потребна кућа/стан за одржавање и становање
Највише ...
- читања
- коментара