Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search
cirilica | latinica

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 12. kolo

rss

13.09.2015.

Rezultati 12. kola Opštinske lige u fudbalu.

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 12. kolo
Datum i vremeDomaćinRezultatGost 
31.10.2015 14:00Polet3:1Pobeda 
01.11.2015 14:00Crvena zvezda1:1Kraljevo 
31.10.2015 14:00Napredak1:2Sloga (K) 
31.10.2015 14:00Planinac0:2Gredetin 
01.11.2015 14:00Tempo4:0Jastrebac (T) 
01.11.2015 11:00Borac2:3Draževac 
01.11.2015 14:00Vukašinovac1:1Feniks 2012 
01.11.2015 11:00OFK Sloga0:5Jedinstvo GVD 
31.10.2015 14:00Ratar5:1OFK Rutevac 1908 

 

FK Polet (Radevac) - FK Pobeda Jakovlje 3:1 (1:0)

Strelac: Nenad Milošević - 2. poluvreme

U malom komšijskom derbiju viđena je dobra utakmica, u kojoj je domaća ekipa osvojila sva tri boda.

Favorizovana ekipa nije nekom lepršavom igrom stigla do pobede, ali su, kada je bilo potrebno, svoje šanse iskoristili na vreme. Utakmica je obilovala nesportskim ponašanjem igrača obeju ekipa.

Početak prvog dela utakmice pripao je igračima "Pobede", koji su vršili veći pritisak ka golu protivnika, ali bez ijedne velike šanse. Kasnije se ekipa "Poleta" oslobodila početnog grča i utakmica je počela da se rasplamsava.

Prvi gol postignut je pet minuta pre kraja poluvremena. domaći su ukrali loptu na sredini terena i čentarsutem po levoj strani prvi stigli do vođstva.

U drugom poluvremenu, posle samo nekoliko napada, domaća ekipa već je vodila sa 2:0. Nakon tog gola gosti, koji više nisu imali šta da izgube, krenuli su u potpunu ofanzivu. Napadačka igra im se isplatila kada su ubrzo smanjili rezultat golom Miloševića iz slobodnog udarca, pravo malo remek delo. U timu "Pobede" se posle duže pauze vratio i napadac Savić, koji je učinio da igra gostiju deluje mnogo bolje nego na ranijim utakmicama. Utakmica je izgubila na napetosti sjajnim golom domaćeg igrača 10 minuta pre kraja utakmice.

Ovo je bio šesti poraz gostujuće ekipe, koja ovaj negativan niz nije imala od početka 2013/14 sezone. Svaka nova utakmica je prilika za popravni. U sledećem kolu ugostićemo Crvenu Zvezdu iz Gornjeg Ljubeša.

Nemanja Veljković

Pozivamo i ostale timove da nam dostave izveštaje sa svojih utakmica.

 

 TimUTPBNPRDGPGGRBOD 
1 Sloga (K)129303017+1330 
2 Polet128132513+1225 
3Tempo128133524+1125 
4Jedinstvo GVD127322915+1424 
5Kraljevo127233817+2123 
6Crvena zvezda127233220+1223 
7Ratar127052919+1021 
8Draževac126243427+720 
9Jastrebac (T)126152821+719 
10Napredak126152625+119 
11Borac125253023+717 
12 Vukašinovac125162529-416 
13Gredetin124082331-812 
14OFK Rutevac 1908123182441-1710 
15Feniks 2012122372633-79 
16 Planinac122372133-129 
17Pobeda123092142-219 
18 OFK Sloga1200121359-460 

 

Sledeće kolo:

Datum i vremeDomaćin Gost 
07.11.2015 13:30OFK Rutevac 1908:Polet 
08.11.2015 11:00Jedinstvo GVD:Ratar 
08.11.2015 11:00Feniks 2012:OFK Sloga 
08.11.2015 13:30Draževac:Vukašinovac 
08.11.2015 13:30Jastrebac (T):Borac 
07.11.2015 13:30Gredetin:Tempo 
07.11.2015 13:30Sloga (K):Planinac 
08.11.2015 11:00Kraljevo:Napredak 
07.11.2015 13:30Pobeda:Crvena zvezda 

 

Komentara: 0


# fudbal Rutevac opštinska liga FK Pobeda Jakovlje Nemanja Veljković Radevac Polet FK Radevac
@



 

[ Dodaj komentar ]