Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search
cirilica | latinica

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 11. kolo

rss

13.09.2015.

Rezultati 11. kola Opštinske lige u fudbalu.

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 11. kolo
 DomaćinRezultatGost 
 Ratar2:1Polet 
 OFK Rutevac 19083:1OFK Sloga 
 Jedinstvo GVD4:1Vukašinovac 
 Feniks 20125:2Borac 
 Draževac7:1Tempo 
 Jastrebac (T)2:1Planinac 
 Gredetin0:2Napredak 
 Sloga (K)1:0Crvena zvezda 
 Kraljevo4:0Pobeda 

 

Fk Kraljevo - Fk Pobeda Jakovlje 4:0 (2:0)

U prošloj sezoni, na istom terenu, ekiša iz Jakovlja je bilo dosta ubedljivo, kada je sa sedam golova odnela sva tri boda u borbi za vrh.

Ove jeseni uloge su se zamenile, pa je sada domaća ekipa odnela ubedljivu pobedu.

Rezultat možda deluje ubedljivo, ali igra Kraljevčana nije zaslužila četiri gola. Ali, gostujuća ekipa je, kako se kaže, sama sebe pobedila.

Iako smo ponovo igrali bez nekih bitnih igrača, igrom smo dobro parirali čvrstom protivniku, koji su u nekim situacijama bili i pregrubi prema našim igračima.

Prvi gol postignut je sredinom poluvremena, domaći igrač iskoristio je sjajno dodavanje kroz odbranu u prazno i šutem preko golmana, koji je nešto kasnije izašao na loptu, dovodi svoj tim do vođstva.

Pri kraju prvog poluvremena gostujući igrač gubi loptu na sredini terenu omogućujući tako kontra napad domaćih, koji su na efikasan način stigli do dva gola prednosti.

U drugom poluvremenu viđena je slična igra kao i u prvom, puno startova i puno borbe na sredini terena. "Pobeda" u drugom, kao i u prvom, poluvremenu, usled nedostatka napadačkih opcija, gotovo da nije imala nijednu pravu šansu za gol.

Treći gol proizvod je klasične greške zadnjeg igrača, koji je usled driblinga izgubio loptu omogućivši domaćinima i treći gol.

Četvrti gol je jedna velika i neshvatljiva "greška" sudije, koji je do tog momenta sudio veoma korektno, kada je umesto faula nad golmanom dosudio penal nad domaćim igračem.

Sledeće nedelje očekuje nas još jedno gostovanje, i to u Radevcu.

Nemanja Veljković

 

Pozivamo i ostale timove da nam dostave izveštaje sa svojih utakmica.

 

Tabela

PozTimUTPBNPRDGPGGRBOD 
1 Sloga (K)118302816+1227 
2Kraljevo117133616+2022 
3 Crvena zvezda117133119+1222 
4Polet117132212+1022 
5Tempo117133124+722 
6 Jedinstvo GVD116322415+921 
7Jastrebac (T)116142817+1119 
8Napredak116142523+219 
9Ratar116052418+618 
10Borac115242820+817 
11Draževac115243125+617 
12Vukašinovac115062428-415 
13OFK Rutevac 1908113172336-1310 
14 Gredetin113082131-109 
15 Planinac112362131-109 
16Pobeda113082038-189 
17 Feniks 2012112272532-78 
18 OFK Sloga1100111354-410 

 

Sledeće,  12. kolo 31.10 / 1.11.2015

Datum | VremeDomaćin Gost 
31.10.2015 14.00Polet Pobeda 
01.11.2015 11.00Crvena zvezda Kraljevo 
31.10.2015 14.00Napredak Sloga (K) 
31.10.2015 14.00Planinac Gredetin 
01.11.2015 14.00Tempo Jastrebac (T) 
01.11.2015 11.00Borac Draževac 
01.11.2015 14.00Vukašinovac Feniks 2012 
01.11.2015 11.00OFK Sloga Jedinstvo GVD 
31.10.2015 14.00Ratar OFK Rutevac 1908 

http://www.srbijasport.net/tak/2389/rez

Komentara: 0


# fudbal Kraljevo Rutevac opštinska liga FK Pobeda Jakovlje Nemanja Veljković Kraljevo FK
@



 

[ Dodaj komentar ]