01.11.2015 14:00Вукашиновац1:1Феникс 2012
01.11.2015 11:00ОФК Слога0:5Јединство ГВД
31.10.2015 14:00Ратар5:1ОФК Рутевац 1908

ФК Полет (Радевац) - ФК Победа Јаковље 3:1 (1:0)

Стрелац: Ненад Милошевић - 2. полувреме

У малом комшијском дербију виђена је добра утакмица, у којој је домаћа екипа освојила сва три бода.

Фаворизована екипа није неком лепршавом игром стигла до победе, али су, када је било потребно, своје шансе искористили на време. Утакмица је обиловала неспортским понашањем играча обеју екипа.

Почетак првог дела утакмице припао је играчима "Победе", који су вршили већи притисак ка голу противника, али без иједне велике шансе. Касније се екипа "Полета" ослободила почетног грча и утакмица је почела да се распламсава.

Први гол постигнут је пет минута пре краја полувремена. домаћи су украли лопту на средини терена и чентарсутем по левој страни први стигли до вођства.

У другом полувремену, после само неколико напада, домаћа екипа већ је водила са 2:0. Након тог гола гости, који више нису имали шта да изгубе, кренули су у потпуну офанзиву. Нападачка игра им се исплатила када су убрзо смањили резултат голом Милошевића из слободног ударца, право мало ремек дело. У тиму "Победе" се после дуже паузе вратио и нападац Савић, који је учинио да игра гостију делује много боље него на ранијим утакмицама. Утакмица је изгубила на напетости сјајним голом домаћег играча 10 минута пре краја утакмице.

Ово је био шести пораз гостујуће екипе, која овај негативан низ није имала од почетка 2013/14 сезоне. Свака нова утакмица је прилика за поправни. У следећем колу угостићемо Црвену Звезду из Горњег Љубеша.

Немања Вељковић

Позивамо и остале тимове да нам доставе извештаје са својих утакмица.

07.11.2015 13:30Победа:Црвена звезда

# фудбал Дражевац Рутевац Гредетин Вукашиновац општинска лига ФК Победа Јаковље Немања Вељковић Радевац Полет ФК Радевац