Прегршт медаља за N&F на турниру "Србија Опен 2014"

28.04.2014. Џудо и џиу џицу клуб "N&F"

У недељу, 27.04.2014. год. у спортском центру "Спенс" у Новом Саду одржан је Џиу џицу турнир "Србија Опен 2014" за све узрасне категорије, на коме су наступили такмичари клуба из Алексинца, превасходно у млађим категоријама: пионира, нада и кадета.

Нису наступили наши такмичари у категорији сениора који се одмарају после Јадранске лиге, а нису наступили и најбољи такмичари у категорији јуниора и кадета који се припремају за Европско првенство у Шведској где ће крајем маја месеца наступити са Репрезентацијом Србије.

Резултат наших такмичара на овом турниру оцењује се солидним - обзиром да нису потврдили резултат који су остварили на Првенству Србије прошлог месеца, овог пута освојили су: 3 златне, 7 сребрне и 2. бронзане. Чак пет наших првака Србије из прошлог месеца су подбацили и изгубили финала, тако да нисмо успели да освојимо пехар као најбоља мушка екипа који је ове године припао екипи "Војводина" из Новог Сада. Само два такмичара су побољшали своје досадашње пласмане.