Незванични и независни портал Алексинчана
Алексиначке вести - новости Алексинац
Политика

Професор Славољуб Благојевић – Блашко лидер опозиције у Алексинцу

Створен је највећи опозициони савез за Алексинац, у који су ушле СДС, ЛДП и Левица Србије.

Марко Јовановић - Март 13, 2016Савез за бољи Алексинац - проф Славољуб Благојевић - Блашко

Јуче, 12. марта, потписан је коалициони споразум СДС - Борис Тадић, ЛДП - Чедомир Јовановић и Левица Србије - Борко Стефановић, за заједнички наступ опозиције у Алексинцу.

Створен је највећи опозициони савез за Алексинац.

Гости на трибини били су Константин Самофалов, портпарол СДС, Јован Најденов, портпарол ЛДП и Драгослав Ћирковић, члан председништва СДС.


9 Коментара

▲ ▼ [+][-]


  • Avatar
    simpaticno - 13.03.2016., (+1) (-11)

    Najveci opozicioni savez za priblizavanje cenzusu :)

  • Avatar
    DDD - 13.03.2016., (+1) (-12)

    Najveci opozicioni savez koji jedva moze da napuni jedan kombi.......hahahahahahaahahahaha

  • Avatar
    Komentator - 13.03.2016., (+1) (-13)

    Pitam se samo ko smišlja ove šaljive naslove?! Ako ovi skupe potpise za listu,učlaniću se u PUPS,obećavam.

  • Avatar
    Komentator - 13.03.2016., (+1) (-9)

    P.S. A gde je Zokiju kravata?

  • Avatar
    Kurta i Murta - 14.03.2016., (+1) (-7)

    Skupili se Kurta i Murta... :D

  • Avatar
    Markonial - 14.03.2016., (+1) (-3)

    Nikada se nisam krio iza pseudonima. Oni koji me znaju, znaju me kao Markonija iz DS-a. Moj komentar je: NEMA NIŠTA OD TOGA. DŽABA POKUŠAVATE DA "KREČITE".Nemate dovoljno "FARBE".

  • Avatar
    metoje - 15.03.2016., (+1) (-5)

    Neću se potpišem pravim imenenm, mrzi me se eksponiram, a što se Blagojevića tiće on je ok čovek, ostale ne znam, al čim je tu LDP i ta levica za koju nisam čuo, nit ću gi glasam nit će pređu cenzus. i Tadić teo da se dogovar s AV pa izvisio znači dne dolaze u obzir. Ima za sns-ovce i sps-ovce da budne prapa od koaliciju DS-DSS. Boban je ok momak, falim te bože nema Doljevca, Milosavljevića, kovandžića...a DSS ovde dosta osvaja. bio drugi na prošli izbori. sad što mu zamerate na ono snimanje pa da vi kažem i Neša bi snimao al nume. Ta koalicija ima da bude druga pod garnciju, a daće bog i prva, al problem što narod što glasa za ovija što gi ebavaju glup ko tocilo. bez obzr na to mislim i da će sns mnogo manje da osvoji neg na prošli izbori. Pismen sam botovi samo pišem vašim stilom da me razumete. prc. heh

  • Avatar
    za ''metoje''..... - 15.03.2016., (+1) (-6)

    Evo, ja te nista ne razumem, a verujem da tok tvojih misli mogu da prate samo ovi kojima pruzas podrsku. Usput, nimalo nisi duhovit.

  • Avatar
    metoja - 16.03.2016., (+1) (-1)

    vidi ga ovaj metoje, mrzi ga da se eksponira hahahha, cuj mrzi ga!
    verovatno nam tvoje ime i prezime nista ne bi znacilo, eksponiraj se slobodno! hahahah mucna duso