Незванични и независни портал Алексинчана
Алексиначке вести - новости Алексинац
Новости

Директор Центра за културу поднео оставку

Борислав Јовановић, директор Центра за културу је поднео неопозиву оставку.

Д. Остојић - Септембар 10, 2015Борислав Јовановић

На његово место биће именован за вршиоца дужности Милош Анђелковић. Анђелковић је правник у Центру за културу.

Досадашњи директор Борислав Јовановић је већ подносио оставку, али због политичких комбинаторика унутар локалне власти, та оставка није усвојена.

Овога пута је оставка Борислава Јовановића неопозива, а за сутра је заказано именовање в.д. Центра за културу.

Милош Ађелковић

Нови директор Милош Анђелковић је до сада обављао послове директора Центра за културу. Анђелковић је дугогодишњи члан СПС.

 


4 Коментара

▲ ▼ [+][-]


  • Avatar
    dugogodisnji clan SNS - 10.09.2015., (+1) (-4)

    Da li i kako mogu da se kandidujem da budem direktor centra za kulturu i umetnost u Aleksincu

  • Avatar
    Udar - 10.09.2015., (+1) (-1)

    Pravi "naprednjak" nema sta!Odmah da bude direktor a ne radnik.Takvi su njihovi clanovi.E moj narode kad izadjes da glasaj a ti razmisli da li zelis da ti i dalje bude ovako "dobro" a dobro je samo njima!!

  • Avatar
    Mrkomir - 10.09.2015., (+1) (-3)

    Boris je dobar i obrazovan čovek inače profesor engleskog. Ovo mu nije ni trebalo.

  • Avatar
    dugogodisnji clan SNS - 11.09.2015., (+1) (-2)

    Alo Udar dire ktori kordiniraju radnike i sa dobrim kordiniranjem postizu dobre rezultate!! A ti mislis da je lako biti direktor,... da je tako bilo bi vise direktora a manje radnika !!! A sto se tice Borisa on je jedan fenomenalan covek i profesor i roditelj a nje iz SNS i!!