ПК "Железничар": Витоша
19.04.2016.
Још једна одлична акција на којој се завиорила застава ПК ЖЕЛЕЗНИЧАР из Алексинца. Овог пута акцију је организовало ПД „ Naissa ” из Ниша, као свој првенац.

Планинари су из Ниша кренули у суботу ( 16. април 2016. ) а циљ је био, највиши врх планине Витоше ( Бугарска ), Черни врх ( 2290 мнв ).
Планинари су на успон кренули у 9 ч, стазом којом се за нешто више од 2 ч стиже до врха. После краћег фоткања и боравка у дому, планинари су кренули ка још једном врху ове дивне планине. Врх Скопарник је такође преко 2200 мнв и до њега се стиже за 1 ч од Черног врха. На врху није било већег задржавања па су планинари кренули назад ка хижи Алеко.
Дужина стазе код ове планинарске акције била је 15 км. По завршетку акције уследила је додела захвалница да би по доласку, у Софији имали довољно времена за индивидуалне обиласке.
# планинари Железничар (план. др.) Бугарска Витоша
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести

- Синиша добио од радника Ауто
- Милош Мирковић
- Нишвил у Србији
- Молитвени доручак
- Примедбе на квалитет радова на мосту
- Додела похвала и признања
- О судбини Нишвила
- Смиљана Јанковић Пешић (1937-2023)
- Додела постхумног признања
- Београдски синдикат у Нишу!
Најновији огласи

- ХИТНО потребна кућа/стан за одржавање и становање
- PLASTICNA AMBALAZA SRBIJA
- Plac na prodaju
- Valjak za peglanje Boš
- Alat za ispravljanje limarije vakumom
Највише ...
- читања
- коментара
- Виолисткиња Марина Живковић
- Ћерента подигао маузолеј
- Гордана Живановић (1957 - 2023)
- Без дочека у Житковцу
- Донација компаније Магна
- Ко први до крста, крст његов