КМФ Алексинац остварио нову победу

28.02.2016. Саша Марковић Гидра

У десетом колу Регионалне футсал лиге ФС РИС, фудбалери КМФ Алексинац - 2015 савладали су екипу КМФ Академац - Ниш резултатом 6:2 (3:2).

илустрација

Била је ово одлична прилика за реванш алексинчана после убедљивог јесењег пораза у Нишу.

Екипа КМФ Алексинац је у потпуности надиграла госте, иако су Нишлије повеле 1:0 већ у првом минуту утакмице. Потом наша екипа додаје „гас“, преокреће резултат головима Станковића, Здравковића и Стојанова и на полувреме се одлази резултатом (3:2)

У наставку утакмице наши момци настављају да пуне мрежу гостујуће екипе и са још три гола у мрежи у режији Станковића, Здравковића и Дабарчића осигуравају сигурну победу.

Треба нагласити да наши момци показују одличну физичку спрему, екипа је хомогена, организована и током целе утакмице је имала иницјативу на терену. Примећује се одличан рад тренера Земљака и сада екипа делује потпуно другачије од првог јесењег дела сезоне.

КМф Алексинац у следећем колу гостује екипи “Гургусавца” из Књажевца и након ове победе екипа је пуна самопоуздања, па се наши момци надају да ће се из Књажевца вратити са оба бода.