ФК Победа Јаковље - ФК Феникс (Бели Брег) 4:2 (1:1)

Стрелци: Ненад Милошевић 2x
Никола Михајловић - 2. полувреме
Милош Ђекић - 2. полувреме

Стари-нови чланови општинске лиге Алексинац, екипа из Белог Брега, добро је намучила наш домаћи састав. Време је било сунчано и тешко за игру, али како је било једнима, тако је било и другима на терену. Још увек је рано говорити шта и једна и друга екипа желе у овој сезони, али је сигурно то да су оба тима данас тражила победу.

Домаћа екипа боље је отворила утакмицу голом Милошевића, на самом почетку. Касније су гости били ти који су боље контролисали ствари на терену, стварајући шансе, од којих су једном успели да погоде и пречку.

Средином првог дела утакмице "Феникс" стиже до изједначења. Резултат је остао поравнат до краја полувремена.

Уласком Михајловића у игру, за домаће ствари су се промениле на терену у наставку утакмице. Са класичним нападачем почео је и већи притисак ка голу противника, али без успеха.

А онда је уследио шок за навијаче домаћих, јер су гости успели да голом дођу до преокрета и да поведу са 2:1.

Њихово славље трајало је само два минута пошто је један њихов играч руком играо лоптом у свом шеснаестерцу. Са беле тачке стрелац је поново био Милошевић, који је голом поравнао резултат.

На толико жељено вођство није се чекало друго. Стрелац трећег гола за нас био је управо Михајловић, који је на полувремену ушао у игру. Четврти гол постигао је Ђекић, који је спремно дочекао одбијену лопту у шеснаестерцу гостију.

Након тог гола домаћа екипа играла је нешто растереценије, међутим, времена је било мало да би гости могли нешто да промене, те је 4:2 остао коначан резултат.

Друга победа за нас у овој сезони. У наредном колу идемо у госте Дражевцу.

27.09.2015 | 11:00Гредетин:Слога (К)

# фудбал Дражевац Бели Брег Рутевац Гредетин Вукашиновац ФК Победа Јаковље Немања Вељковић Феникс ФК