Novosti
Određene zone za javna parkirališta u Aleksincu
Na današnjoj sednici Opštinskog veća usvojena je odluka o javnim parkiralištima u Aleksincu.

Aleksinački većnici usvojili su odluku o izmeni i dopuni odluke o upravljanju javnim parkiralištima prema kojoj se uvode opšta parkirališta čije će korišćenje biti besplatno i posebna parkirališta za čije korišćenje će se naplaćivati minimalna cena parkiranja.
U I (crvenoj) zoni vreme parkiranja biće ograničeno na 120 minuta, a u II (zelenoj) zoni neće biti ograničeno.
Za parkiranje putničkih automobila, mopeda i motocikla van zona određen je prostor parkiralište iza stadiona i parkiralište u Šumatovačkoj ulici.
Izvor: Opština Aleksinac
1 Komentara
▲ ▼ [+][-]
Zanima me samo sta gradska vlast planira da uradi sa parking mestima za stanare koji zive u okolnim zgradama ?
Da li planirate da obelezite mesta gde mogu da se parkiraju stanari zgrada kao sto je u ostalim gradovima u Srbji uradjeno ?
Da li isto tako komunalna inspekcija planira da sve one koji imaju garaze u stambenim blokovima ukloni i naravno one koji su samovoljno i bahato stavljali parking barijere ?