Deset medalja za karatiste Šumatovca

27.04.2015. Dušan Stevanović

Karate Klub "Šumatovac" je osvojio 10 medalja (2 zlatne, 4 srebrne i 4 bronzane) na prvetnstvu Srbije u Čačku

U nedelju 26. 4. 2015. godine u Čačku je je održano Prvenstvo Srbije Šotokan Karate Federacije, na kome je nastupilo 32 kluba sa 315 takmičara svih uzrasta.

Na ovom turniru, Karate Klub "Šumatovac" je napravio veliki uspeh i njegovi takmičari su osvojili 10 medalja i to 2 zlatne, 4 srebrne i 4 bronzane medalje.

Zlatne medalje u svojoj kategoriji, osvojili su Jovan Ristić u disciplini kata i Alen Gagić u borbama.

4. Stanković Andrijana

Ovo je jedan od najvećih uspeha na državnim prvenstvima KK Šumatovac. Pomenuti takmičari će biti pozvani na pripreme reprezentacije Srbije.

# Šumatovac karate Šumatovac karate klub Marko Kostov prvenstvo Srbije Anastasija Stošić Jovan Ristić Alen Gagić borilački sportovi