Музичко-поетски кабаре "Да, то су били дани"
11.02.2021. Aлексинац.нет
Градско позориште ''Театар 91'' Алексинац 22. фебруара 2021. године од 19 часова биће домаћин музичко поетског кабареа ''Да, то су били дани'' у извођењу Небојше Дугалића, Бориса Пинговића, Нине Ћосић и Војислава Савића.

Овај кабаре нипошто не смете пропустити! Прелепо вече, проткано поезијом, музиком, анегдотама и лепим емоција. Кабаре је до сада имао преко 300 извођења, а у Алексинцу због великог интересовања извешће се по други пут на сцени Дома културе у Алексинцу.
Молимо све заинтересоване да на време купе карте, јер је број места ограничен у сали. Због епидемиолошке ситуације публика је у обавези да током програма носи заштитну маску, и испрати све мере предострожности приликом доласка на програм.
Време трајања музичко поетског кабареа је око 120 мин. Обавезан долазак је 15 мин пре почетка ради процедуре уласка у салу. Цена карте је 300 динара.
# Театар 91 представа Небојша Дугалић
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести

- Синиша добио од радника Ауто
- Милош Мирковић
- Нишвил у Србији
- Молитвени доручак
- Примедбе на квалитет радова на мосту
- Додела похвала и признања
- О судбини Нишвила
- Смиљана Јанковић Пешић (1937-2023)
- Додела постхумног признања
- Београдски синдикат у Нишу!
Најновији огласи

- ХИТНО потребна кућа/стан за одржавање и становање
- PLASTICNA AMBALAZA SRBIJA
- Plac na prodaju
- Valjak za peglanje Boš
- Alat za ispravljanje limarije vakumom
Највише ...
- читања
- коментара
- Виолисткиња Марина Живковић
- Ћерента подигао маузолеј
- Гордана Живановић (1957 - 2023)
- Без дочека у Житковцу
- Донација компаније Магна
- Ко први до крста, крст његов