Sport

1  2  3  4  5  6  7  8 > >>Ukupno: 1001  Prikazano: 1 - 10

Odlični rezultati "NiF"-a na turniru u Šapcu

19.11.2018.

U subotu, 17. novembra .2018.godine. u sportskoj hali u Šapcu održan je džiu džicu turnir „Tetsuya Tsubota KUP 2018“ na kome su nastupili takmičari prevashodno u mlađim uzrasnim kategorijama iz naše zemlje, a među njima i takmičari kluba "NiF" iz Aleksinca.

opširnije

Komentara: 1

Prva pobeda mladih Aleksinačkih rukometašica

12.11.2018.

Pala je i prva pobeda mladih Aleksinačkih rukometašica, sa rezultatom 22:16, tom prilikom redakciji Aleksinac.net obratio se predsednik kluba Dejan Pavlović - Beli.

opširnije

Veliki uspeh na međunarodnom džiu džicu turniru u Skoplju

12.11.2018.

U subotu, 10.11.2018. god. u sportskoj hali „Nezavisna Makedonija“ u Skoplju, u Makedoniji, održan je 9. Međunarodni džiu džicu turnir „Skoplje Open 2018“ i final four međunarodne regionalne Jadranske džiu džicu lige.