Проблем ђака житковачке школе
Свака мало већа киша поплави улаз у житковачку школу.

То је био и разлог да нам се неколико родитеља обрати са молбом да о томе објавимо један текст.
На сликама се може видети да је комплетан улаз за ђаке поплављен. Један од родитеља нам се пожалио:
"Сваки пут када падне мало већа киша улаз за ђаке буде поплављен, деца имају две могућности једна да уђу преко улаза који је поплављен, а други да уђу преко рупе у огради. Често се дешава да дца покушају да прескоче бару, па упадну у њу и поквасе обућу, па су све време наставе са мокрим ногама у школи."
Један од родитеља тврди да до сада нико није покушавао да реши овај проблем:
"Сви знају да је овај улаз поплављен, и наставници и родитељи али нико ништа не предузима. Зато сам вам и послала ову вест, и надам се да ће некога објаљивање овог текста покренути да проблем некако реши."
4 Коментара
▲ ▼ [+][-]
To mora da je Milan Dimic naredio da se objavi
Ako direktora ne mozete da nadjete u kancelariji, ja vam preporucujem da to ucinite u kafani "Bele zore". Tamo je svaki dan.
Problem postoji godinama i nisata. Ja sam mom detetu rekao da ide na glavni ulaz nebih li skrenuo paznju ali nista. Kada bi nastavnici ulazili na toj kapiji resilo bi se za jedan dan .
Juce nisu stigli, jer su morali zbog vanredne situacije da napuste radno mesto ranije, danas ce sigurno to resiti...