Због крађе прилога из цркава поднета кривична пријава против 16-годишњака
24.02.2021. Јужне вести
Да је из цркава у Нишу, Зајечару, Куршумлији, Књажевцу, Бољевцу, Дољевцу и Нишкој Бањи, група од две жене и два мушкараца, од којих један малолетан, крала новац, саопштила је полиција. Осумњичени су да су крали и новчанике од радница у поџемном, као и мобилни телефон из аутомобила.

Ухапшени су Т. Н. (25) из Сурдулице, две жене С. М. (22) и А. Д (42), док је против 16-годишњака из Алексинца поднета кривична пријава.
Поред побројаних локација они су покушали да оробе и друге светиње.
Њих четворо су, како се сумња, покушали да обију кутију са новчаним прилозима у Саборној цркви рођења Пресвете Богородице у Зајечару и у манастиру Свети Никола у Куршумлији - пише полиција.
Такође, осумњичени су да су украли и 2 новчаника од продавачица из бутика у Нишу и један мобилни.
Сумња се да су они из паркираног аутомобила једне жене у Нишу узели мобилни телефон, па се терете и за кривично дело утаја. Полиција је пронашла украдени телефон и вратиће власнику - пише у саопштењу.
Осумњиченима Т. Н, С. М. и А. Д. одређено је задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичне пријаве, бити приведени тужиоцу Основног јавног тужилаштва у Зајечару.
# црква полиција крађа хапшење
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести
- О судбини Нишвила
- Смиљана Јанковић Пешић (1937-2023)
- Додела постхумног признања
- Београдски синдикат у Нишу!
- Душан Ковачевић добио свој плато у Сокобањи
- Сећање на Проту Стевана Димитријевића
- Гордана Живановић (1957 - 2023)
- Ћерента подигао маузолеј
- Џунић одбранио титулу и ове године
- Чувај се Западњака и кад дарове носе
Најновији огласи

- ХИТНО потребна кућа/стан за одржавање и становање
- PLASTICNA AMBALAZA SRBIJA
- Plac na prodaju
- Valjak za peglanje Boš
- Alat za ispravljanje limarije vakumom
Највише ...
- читања
- коментара
- Вандали у Житковцу
- Виолисткиња Марина Живковић
- Ћерента подигао маузолеј
- Гордана Живановић (1957 - 2023)
- Без дочека у Житковцу
- Донација компаније Магна