Три лична рекорда за атлетичаре на финалу Купа Србије

16.06.2014. АК Напредак

Финале Купа Србије за сениоре/ке је одржано 14/15.06.2014 године на стадиону Црвене Звезде, наш клуб је представљало 4 такмичара:

Милан Зековић је у трци на 10000м ходање поправио свој лични рекорд на стази за 14 секунди и трку је завршио на 47 минута 56 сек. 98 стотих, заузео је одлично 5 место.

Марко Николић је у трци на 800м заузео 8 место са резултатом 1.57.48, Марко је трчао доста храбро водио је трку до последњих 150м и на крају му је понестало снаге да се боље пласира.

Милица Зековић је првог дана трчала 1500 м за 5.04.28 заузела је 7 место и поправила лични рекорд за скоро 8 секунди,другог дана такмичења је трчала 800 м за 2.19.10 и заузела одлично 3 место, поправила је лични рекорд за 5 секунди.

Предраг Костић је трчао 3000 м стиплчез, заузео је 9 место са резултатом 10 мин. 24 сек. 20 стотих.

Такмичење је окупило најбоље атлетичаре у Србији из свих клубова. Наши такмичари су се одлично представили на Финалу Купа Србије за сениоре/ке иако су још ове године јуниори они већ имају запажене резултате.

# атлетика Напредак АК Предраг Костић Милица Зековић Марко Николић Милан Зековић