Првенство централне Србије: Нове медаље за алексиначке атлетичаре
27.03.2017.
У Нишу је, 26. марта 2017, одржано Првенство централне Србије у кросу, на коме су, за атлетски клуб Напредак из Алексинца, наступила двојица такмичара.

У трци на 6000 метара за сениоре освојене су две медаље. Марко Николић је освојио прво место, а Ненад Здравковић је заузео треће место. Одличан такмичар из Новог Пазара се нашао на другој позицији.
"Добар почетак сезоне за наше такмичаре, очекујемо нове медаље у наредном периоду. Први део припрема за кросеве је донео резултате, сада се креће са другачијим тренажним процесом за такмичења која нас очекују на стази." рекао је након кроса тренер Предраг Костић.
"Задовољан сам формом својих такмичара и очекујем да буду још бољи у наредним тркама", додао је Костић.
# Ниш Напредак АК Предраг Костић Ненад Здравковић Марко Николић
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести

- Обележавања годишњица битака
- Сатница за 10. август
- Све(т) на леђима жене
- Годишњица Храма у Трњану
- Џудо клуб у Сарајеву
- Благица донирала бубрег ћерки
- Грчка музика у Алексинцу
- Џез под светлима Нишвила
- Радник се обесио о скелу
- Алексиначки кошаркаши у Румунији
Најновији огласи

- Продајем стан у Земуну, Укњижен 1.0 36м2, 39.950еура
- NISKA KAMATNA STOPA
- ShopCo naša svaštarica
- Sve za zaštitu vašeg ličnog i poslovnog okruženja
- Alat za ispravljanje limarije vakumom
Највише ...
- читања
- коментара
- Радник се обесио о скелу
- Тоне ипак награђен
- Џунић напустио Вукове
- Милан Лазаревић Тоне
- Кућице у центру града
- Уређена железничка станица