8. Напредаk 2012     30   14   3   13   64:55 (+9)     45
9. Феникс 2012       29   12   5   12   67:61 (+6)     41
10. Планинац 2015    30   11   5   14   78:78 (+0)     38
11. Борац            31   10   6   15   57:73 (-16)    36
12. Вукашиновац      30   10   3   17   56:75 (-19)    33
13. Tемпо            30   10   2   18   51:87 (-36)    32
14. Гредетин         30    9   4   17   44:73 (-29)    31
15. OФK Слога (Д)    30    8   2   20   49:99 (-50)    26
16. OФK Рутевац 1908 30    7   3   20   60:108 (-48)   24
17. Победa 1976      30    6   1   23   56:117 (-61)   16

Борац – Слога (К) 2:4 (2:2)

Гледалаца: 150
Стрелци: 0:1 Стојановић 13 минут, 1:1 Златановић 19 минут, 2:1 Златановић 32 минут,  2:2 Милијић 36 минут, 2:3 М.Анђелковић 64 минут, 2:4 Тодоровић 91 минут
Борац: Пејчиновић, Беговић, Јовановић, Бабић, Илић, Живадиновић, Јанковић, Војиновић, Мирчић, Златановић, Павић
Слога (К): Адамов, Стојиљковић, Јанаћковић, М.Анђелковић, А.Анђелковић, Ђорђевић, Нешић, Милијић, Пешић, Стојановић, Анђелинковић

Комшијски дерби и један од дербија 32. кола протекао је у коректној атмосфери.

Гости од самог старта крећу офанзивно и већ у другом минуту преко Стојановића погађају пречку. У петом минуту домаћи су могли до вођства. Одлично је био упошљен Павић, али Адамов ногом избацује у корнер. А онда, шок за домаће у 13. минуту. После једног ударца из угла у гужви се најбоље сналази Стојановић и доводи Корманце у вођство. Није дуго трајало то вођство. Данас по најбољи актер на терену и капитен домаћих, Златановић постиже еврогол са преко 20 метара у 19. минуту. Адамов је био немоћан. Само пет минута касније шансу за домаће пропушта Војиновић.

А онда у 32. минуту потпуни преокрет. Слободан ударац са неких 25 метара извео је Златановић. Не баш јак ударац вара Адамова и сигурну лопту пропушта кроз ноге за велико славље домаћих. Радост је трајала само 4 минута. Опет корнер за госте Пејчиновић лоше боксује право на ногу Милијићу коме није било тешко да поравна резултат.

У другом полувремену малтене је играо само један тим. Домаћин је покушавао на све начине да остане непоражен. Али, недостатак физичке спреме, неискуство појединих младих играча, велика температура (јер се играло у преподневном термину) су учинили своје. Гости крећу на све или ништа и у првих 15 минута стварају неколико добрих прилика преко Јанковића, Јанаћковића, Анђелинковића и Пешића, али су шутеви ишли преко гола или је Пејчиновић спашавао свој гол.

У 64. минуту се десио још један преокрет. Јанковић је одлично центрирао а Милан Анђелковић одлично скаче и главом постиже погодак. Пејчиновић је парадом само улепшао погодак.

До краја утакмице домаћи нису успевали да дођу до гола гостију, а гости су у судијској надокнади и опет после корнера преко резервисте Тодоровића потврдили победу.