Напредак забележио трећу узастопну победу

22.12.2019.

Највише узбуђења је виђено у Алексинцу где је Напредак успео да сломи Вршац тек након продужетка и тако настави свој фантастичан сан у Кошаркашкој лиги Србије. Велика драма виђена је у последњој четвртини, гости су били у једном тренутку били и на прагу победе, али је тим Михаила Раичевића ипак убележио победу – 81:73.

Милош Димић је одвео Вршчане у додатних пет минута, али је серијом 8:0 у продужетку, Напредак ставио ову утакмицу у „књиге“, иако је могао то да уради и знатно раније, пошто је у трећој четвртини серијом 11:0 дошао до предности од управо 11 поена.

На крају, предвођени сјајним Димитријем Раичевићем који је постигао 23 поена, Алексинчани су уписали и седми тријумф у новој сезони, док га је одлично испратио Александар Илкић са 15 поена. На другој страни, Милош Димић је уписао 13 поена и фактички је био једини распожен у саставу гостију.

Извор: mozzartsport.com