Анастасији златна медаља

26.05.2015. Душан Стевановић

У суботу 23.05.2015. године, у Нишу је је одржан 15 љубиларни карате турнир ''Медијана Опен'' на коме је наступио 21 клуб са 200 такмичара свих узраста.

На овом турниру, Карате Клуб ''Шуматовац'' и његови такмичари су освојили 5 медаља и то 1 златну, 2 сребрне и 2 бронзане медаље.

Златну медаљу у својој категорији у катама, освојила је Анастасија Стошић.

Сребрне медаље у својим категоријама у катама, освојили су Павле Михајловић и Александар Цветковић.

Бронзане медаље у својим категоријама у катама, освојили су Страхиња Стошић и Александра Николић.

"Ово је још један у низу успеха нашег карате клуба који је опет успешно презентовао наш град УАлексинцу." изјавио је тренер КК ''Шуматовац'' Дејан Вуксановић.

# Ниш карате Александра Николић Александар Цветковић Дејан Вуксановић Павле Михајловић Анастасија Стошић Страхиња Стошић борилачки спортови