Nezvanični i nezavisni portal Aleksinčana
Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Novosti

Rekonstrukcija ustanove za odmor i rekreaciju dece Lipovac

Danas u prostorijama Ustanove za odmor i rekreaciju dece Lipovac u Lipovcu zvanično je potpisan ugovor između izvođača radova Građevinskog preduzeća "Tončev gradnja" iz Surdulice i čelnika opštine Aleksinac.

- Februar 21, 2024Rekonstrukcija ustanove za odmor i rekreaciju dece Lipovac

Ispred lokalne samouprave ugovor o izvođenju radova potpisao je Dejan Milošević načelnik Opštinske uprave Opštine Aleksinac, dok je ispred građevinskog preduzeća "Tončev gradnja" potpisao direktor samog preduzeća Dragan Zlatković.

Pored potpisivača ugovora ovoj ceremoniji prisustvovali su i ljudi iz zaštite na radu, funkcioneri opštinske uprave, nadzorni organ i mediji sa teritorije naše opštine.

Rok za početak radova je do 30 dana od dana potpisivanja ugovora, a rok za završetak radova je 90 dana.

Procenjena vrednost radova iznosi 77.818.904 dinara.

 Kako je navedeno u dokumentaciji, predviđena je kompletna rekonstrukcija objekta, zamena dotrajalog krovnog pokrivača, takođe dotrajale stolarije, termoizolacija fasade, rekonstrukcija i izgradnja posebnih mokrih čvorova i tuš kabina za svaku sobu i drugi radovi u cilju poboljšanja uslova korišćenja objekta.


  • #ugovor
  • #rekonstrukcija
  • #Ustanova za odmor i rekreaciju dece Lipovac


0 Komentara