Prokupčanin u Aleksincu i okolini obijao lokale i krao cigarete
Jednu pumpu i jednu prodavnicu obioje 44-godišnjak u Aleksincu i okolini i iz njih krao isključivo cigarete. Sa pumpe je odneo paklice u vrednosti od 290.000 dinara, a iz prodavnice u vrednosti od 192.000.

Intenzivnim radom, kako sami kažu, policajci su otkrili Prokupčanina koji se sumnjiči za 2 teške krađe.
On se sumnjiči da je u julu ove godine provalio u benzinsku pumpu u okolini Aleksinca i ukrao oko 894 paklice raznih vrsta cigareta čija se vrednost procenjuje na više od 290.000 dinara - piše u saopštenju.
Međutim, istraga je pokazala da je njemu ovo bilo drugo slično krivično delo.
Takođe je, kako se sumnja, u decembru prošle godine, provalio u prodavnicu u okolini Aleksinca i ukrao razne vrste cigareta čija se vrednost procenjuje na oko 192.000 dinara - navode iz PU Niš.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Aleksincu, protiv 44-godišnjaka će biti podneta krivična prijava.
0 Komentara