Mladić silovao staricu u Mozgovu
Milan Đ. (23) iz Mozgova kod Aleksinca uhapšen je zbog silovanja V. M. (81), iz istog ovog sela. Policija je saopštila da se napad dogodio oko tri sata ujutro, a da je silovatelj vrlo brzo uhapšen. Na policijskom saslušanju Milan se branio pijanstvom, zbog čega se navodno ne seća ni silovanja komšinice.

Milan je i ranije starici lupao na vrata, ali ona to nije prijavljivala smatrajući da je u pitanju bezazleno uznemiravanje.
- On je januara ove godine takođe dolazio do njene kuće, lupao joj je na vrata, a kako mu nije otvarala, odlazio bi. Međutim, u petak oko tri sata ujutro, kada je ponovo naišao na zaključana vrata, zaleteo se na njih i razvalio ih. Zatekao je bespomoćnu babu u krevetu kako spava, skočio na nju i silovao je. Tom prilikom je starici naneo i više povreda po telu – kaže naš sagovornik.
Nakon iživljavanja nad nesrećnom osamdesetjednogodišnjakinjom, Milan je pobegao. Starica je napad prijavila svome sinu koji je telefonirao policiji. Napadač je odmah pronađen i saslušan, nakon čega mu je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati.
- On tvrdi da je bio pijan, da ima “prekid filma”, odnosno da se ne seća gde je otišao iz kafane – kažu u istrazi.
Nakon isteka policijskog zadržavanja osumnjičeni će sa krivičnom prijavom za silovanje biti priveden istražnom sudiji Višeg suda na saslušanje.
2 Komentara
▲ ▼ [+][-]
svasta ima po to mozgovo
ama bas svasta ta stoka treba odma da se ubije taj ne treba da zivi