Silvija Jovanović opet među najboljima

14.04.2014. D. Ostojić

Proteklog vikenda, ŽRK Aleksinac osvojio je još jednu pobedu u nizu.
Rukometašice Aleksinca ubedljivo su savladale Dubočicu iz Leskovca, rezultatom 30-13(13-9).

U drugom poluvremenu gošće su uspele da daju samo 4 gola, pošto su naše odlično odigrale odbranu, a golman Olivera Marković još jednom branila fantastično (24 odbrane).

Igrač utakmice bila je Bobana Petrović sa 8 postignutih golova. Silvija Jovanović postigla je 6 golova. Po 3 gola upisale su: Nevena Đelić, Nataša Nešić i Nataša Stanković. Dva puta su bile efikasne Tatjana Ivović, Andriana Krstićević, kao i 14-ogodišnja Miona Milenović. Tijana Božinović postigla je 1 gol.

Pored publike koja se uvećava iz kola u kolo, pozitivan utisak ostavile su i mlađe snage ŽRK-a koje su dobile veću minutažu na utakmici.

U narednom kolu rukometašice igraju u Vlasotincu, protiv istoimene ekipe.