Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search
cirilica | latinica

Rezultati zonske i okružne lige u fudbalu

rss

23.05.2016. Milan Milojević

Rezultati i tabele, nakon odigranog 28. kola Zone "istok" i 26 kola Nišavska okružne lige

Rezultati zonske i okružne lige u fudbalu

ZONA "ISTOK" - 28. KOLO

Napredak - Brodoremont 3:1
Đerdap – Hajduk Veljko 0:2
Rtanj – Bukovik 1:0
Svrljig – Rudar ALPOS 4:2
Zaplanjac - Kablovi 7:1
Šarbanovac – Rudar (Podvis) 4:0
Pukovac - Radnički 3:0 (Službeni rezultat)
Moravica - Bučje (sreda 25.5.2016))

TABELA

1. Pukovac                   70
2. Šarbanovac                52
3. Svrljig                    46
4. Đerdap (Kladovo)          45
5. Zaplanjac (Gadžin Han)      44
6. Bukovik (Ražanj)           41
7. Hajduk Veljko (Negotin)    39
8. Rudar (Podvis)            38
9. Moravica (Subotinac)      38
10. Brodoremont (Kladovo)    36
11. Rtanj (Boljevac)           36
12. Napredak (Aleksinac)     35 (-2)
13. Kablovi (Zaječar)        32
14. Rudar ALPOS (Al. Rudnik) 28
15. Bučje (Bučje)            28
16. Radnički (Lubnica)       25

 

NIŠAVSKA OKRUŽNA LIGA – 26. KOLO

Palilula – Doljevac 6:0
Polet - Morava 2:3
Radnički 1947 (Čapljinac) – Naša Krila 1936 0:5
Orljane - Radnički 1924 (Kočane) 4:6
Mladost 1976 (Biljeg) - Jedinstvo 2:0
Rasovača - Malošište 1:3
Mladost (Batušinac) i Zemljoradnik - slobodni

TABELA

1. Malošište                    64
2. Rasovača                     56
3. Naša Krila 1936 (Belotinac)  53
4. Morava (Žitkovac)            46
5. Mladost (Batušinac)          43
6. Orljane                       41
7. Palilula (Aleksinac)         32 (-1)
8. Radnički (Kočane)            31
9. Radnički (Čapljinac)          30
10. Zemljoradnik (Balajnac)      29
11. Doljevac                     25
12. Mladost 1976 (Biljeg)        22
13. Polet (Vitoševac)           20 (-2)
14. Jedinstvo (Bobovište)       16
15. Koprijan 1975 (Gradište)     9 (-1)

U sredu je na programu 27. vanredno kolo Okružne fudbalske Lige. Svi mečevi počinju u 17 časova, a evo i parova:

Polet – Palilula
Jedinstvo – Orljane
Morava – Rasovača
Malošište – Radnički 1947 (Čapljinac)
Naša Krila 1936 – Mladost 1976 (Biljeg)
Mladost (Batušinac) – Doljevac
Radnički 1924 (Kočane) - Zemljoradnik

Komentara: 0


# fudbal Moravica Alpos Gadžin Han Niška zona Istok Nišavska okružna liga
@



 

[ Dodaj komentar ]