Pregršt medalja za N&F na turniru "Srbija Open 2014"

28.04.2014. Džudo i džiu džicu klub "N&F"

U nedelju, 27.04.2014. god. u sportskom centru "Spens" u Novom Sadu održan je Džiu džicu turnir "Srbija Open 2014" za sve uzrasne kategorije, na kome su nastupili takmičari kluba iz Aleksinca, prevashodno u mlađim kategorijama: pionira, nada i kadeta.

Nisu nastupili naši takmičari u kategoriji seniora koji se odmaraju posle Jadranske lige, a nisu nastupili i najbolji takmičari u kategoriji juniora i kadeta koji se pripremaju za Evropsko prvenstvo u Švedskoj gde će krajem maja meseca nastupiti sa Reprezentacijom Srbije.

Rezultat naših takmičara na ovom turniru ocenjuje se solidnim - obzirom da nisu potvrdili rezultat koji su ostvarili na Prvenstvu Srbije prošlog meseca, ovog puta osvojili su: 3 zlatne, 7 srebrne i 2. bronzane. Čak pet naših prvaka Srbije iz prošlog meseca su podbacili i izgubili finala, tako da nismo uspeli da osvojimo pehar kao najbolja muška ekipa koji je ove godine pripao ekipi "Vojvodina" iz Novog Sada. Samo dva takmičara su poboljšali svoje dosadašnje plasmane.