Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Pretraga
cirilica | latinica

Opštinska fudbalska liga - 3. kolo

rss

30.08.2015. Nemanja Veljković

Pregled 3. kola opštinske fudbalske lige Aleksinac

Opštinska fudbalska liga - 3. kolo

 

OFK Sloga (D)Crvena Zvezda1:4
Feniks 2012Gredetin0:2
RatarPobeda 19763:0
OFK DraževacJastrebac2:1
OFK Rutevac 1908Kraljevo2:1
TempoPolet1:0
VukašinovacNapredak 20121:3
BoracPlaninac5:0
Jedinstvo GVDSloga (K)1:1


Fk Ratar (G. Pešanica) - Fk Pobeda Jakovlje 3:0 (1:0)

Drugi poraz u gostima ove sezone, na kojima i dalje nismo postigli gol. Oslabljeni sastav gostujuće ekipe nije mogao da se suprotstavi kompletnom timu domaćih.

Utakmicu smo počeli sa desetoricom igrača. Ovo je realnost ove sezone, gde većina klubova počinje utakmice sa igračem manje, ili čak dva. Tako je danas bilo i sa našom ekipom, koja je ponovo bila oslabljena neigranjem nekoliko prvotimaca.

Domaćini su poveli već na samom startu utakmice i tada se videlo u kom smeru će utakmica ići. Međutim, i sa desetoricom igraca na terenu pružili smo dobar otpor, čak smo imali i nekoliko izglednih šansi, od kojih je bila i jedna prečka iz slobodnjaka. Dolaskom našeg igraca poluvreme smo ipak završili sa jedanaestoricom.

U drugom poluvremenu domaća ekipa, kao i u prvom, povećava vođstvo na samom startu istog. "Ratar" se u drugom poluvremenu pokazao kao bolji protivnik i još jednim golom do kraja završio utakmicu, uz prva tri boda u sezoni.

Ekipa "Pobede" nije zadovoljila igrom kao u prošlom kolu, dosta se gresilo, pogotovo u zadnjoj liniji. Trenutno smo na 11. mestu sa 3 boda, iz isto toliko odigranih utakmica. U narednom kolu dočekujemo "OFK Rutevac".

Tabela

PozTimUTPBNPRDGPGGRBOD 
1Tempo330092+79 
2Sloga (K)321075+27 
3Jedinstvo GVD321042+27 
4Borac320183+56 
5Crvena zvezda220051+46 
6Kraljevo320163+36 
7Polet320152+36 
8Draževac31115504 
9Ratar310254+13 
10Gredetin210132+13 
11Pobeda31027703 
12OFK Rutevac 190821014403 
13Jastrebac (T)31024403 
14Vukašinovac21013303 
15Napredak310236-33 
16Feniks 2012301237-41 
17OFK Sloga3003313-100 
18 Planinac3003213-110 
 

4. kolo 5/6. 9. 2015

Datum | VremeDomaćinRezGostInfo
05.09.2015 | 16:30Polet:Jastrebac (T) 
05.09.2015 | 16:30Gredetin:Draževac 
05.09.2015 | 16:30Sloga (K):Feniks 2012 
06.09.2015 | 16:30Kraljevo:Jedinstvo GVD 
06.09.2015 | 11:00Pobeda:OFK Rutevac 1908 
06.09.2015 | 11:00Crvena zvezda:Ratar 
06.09.2015 | 16:30Napredak:OFK Sloga 
06.09.2015 | 11:00Planinac:Vukašinovac 
05.09.2015 | 16:30Tempo:Borac 

Komentara: 0


# fudbal Gornja Peščanica FK Pobeda Jakovlje Ratar FK
@



 

[ Dodaj komentar ]