12. Planinac 2015       23 9 4 10  58:53 (+5)   31
13. Borac               23 8 6 9   45:43 (+2)   30
14. Vukašinovac         23 9 1 13  45:59 (-14)  28
15. Gredetin            23 7 3 13  33:55 (-22)  24
16. OFK Rutevac 1908    23 4 2 17  39:88 (-49)  14
17. OFK Sloga (D)       23 3 1 19  27:87 (-60)   7
18. Pobeda 1976         23 3 0 20  36:87 (-51)   9

Gledalaca : 50

Strelci: 0:1 Todorović 57 minut, 0:2 Dimitrijević 63 minut
Gredetin: Spajić, M. Đorđević, A. Zdravković, Stamenković, B. Filipović, D. Đorđević, Lazić, I. Filipović (L. Zdravković), S. Filipović (Obradović), Jovanović, Arsić
Polet: D. Stevanović, Manojlović (Stojković), Petrović, Ilić, Jović, Milosavljević (Jevtić), Veljković (Milutinović), Dimitrijević, Petković, M. Stevanović, Todorović

U jednoj slaboj prepodnevnoj predstavi po sparnom vremenu pobedio je tim koji je manje grešio. U prvih petnaest minuta gosti stvaraju dve solidne prilike preko Todorovića u drugom i Milana Stevanovića u četrnaestom minutu, ali su obojica bili neprecizni. Do kraja poluvremena i domaći imaju svoje prilike preko Jovanovića u 35. minutu iz slobodnog udarca i Arsića u 40 minutu ali je u obe situacije golman Radevčana bio siguran.

Drugo poluvreme počinje lošim ispucavanjem jedne bekonske lopte golmana domaćih Spajića u 57. minutu. Lopta dolazi do usamljenog Todorovića kome nije bilo teško da svom timu donese vođstvo.

U 62. minutu dobra prilika za Arsića golman Stevanović boksuje loptu koja dolazi do Stojkovića koji je šalje daleko iz svog šnjesnaesterca, ona pukim slučajem dolazi do Dimitrijevića koji u maniru rasnog strelca donosi svom timu velikih 2:0.

Do kraja domaći su pokušavali na sve načine da dođu barem do počasnog pogodka. Tome su bili najbliži u poslednjem minutu, kada se Lazar Zdravković rezervista domaćih našao sam ispred golmana Stevanovića, lobovao ga, ali loptu u korner izbacuje Jović.

# fudbal Draževac Kraljevo Rutevac Gredetin Vukašinovac opštinska liga Gredetin FK Polet FK Radevac