Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Pretraga
cirilica | latinica

Fudbal: Rezultati 9. kola Zone, 8. kola Nišavske, 7. kola Opštinske lige i 2 kola kupa

rss

13.09.2016. Milan Milojević

Odigrano je 9. kolo Zone "Istok", 9. kolo Nišavske okružne i 7. kolo Opštinske fudbalske lige, kao i 2. kolo kupa.

Fudbal: Rezultati 9. kola Zone, 8. kola Nišavske, 7. kola Opštinske lige i 2 kola kupa

ZONA "ISTOK" – 9. KOLO
Svrljig - BSK 6:2
OFK Napredak 1929 - Šarbanovac 1:0
Rudar – Malošište 3:2
Moravica - Đerdap 5:1
OFK Bor - Timočanin 0:1
Rtanj - Bukovik 1:0
Hajduk Veljko - Majdanpek 2:1
Brodoremont - Zaplanjac 2:0

TABELA: Rtanj 24 boda, Moravica 23, Hajduk Veljko 18, Svrljig 17, Šarbanovac 16, Bukovik 15, Rudar 14, BSK 13, Majdanpek 10, Đerdap 10, Timočanin 10, Brodoremont 9, OFK Napredak 1929 9, Zaplanjac 8, Malošište 7, OFK Bor 3 boda.
 
NIŠAVSKI OKRUG – 8. KOLO
Naša Krila 1936 – Rasovača 5:3
Radnički 1947 (Č) – Orljane 3:5
Zemljoradnik – Radnički 1924 (K) 1:1
Doljevac 1971 - Palilula 2:1
Mladost 1976 (Bilj. ) – Crvena Zvezda 5:2
Mladost (Bat. ) - Moravac (ZT) 8:1
Naisis 1977 - Rudar ALPOS 0:3
Jedinstvo GVD - Morava 2:2

TABELA: Morava 20 boda, Rudar ALPOS 19, Naša Krila 1936 15, Orljane 14, Rasovača 13, Zemljoradnik 12, Mladost (Bat. ) 12, Radnički 1924 (K) 10, Mladost 1976 (Bilj. ) 10, Jedinstvo GVD 9, Palilula 9, Naisus 1977 8, Doljevac 1971 8, Moravac (ZT) 7, Crvena Zvezda 6, Radnički (Č) 5 boda.


OPŠTINSKA FUDBALSKA LIGA – 7. KOLO
Jastrebac - Polet (V) 0:2
OFK Rutevac 1908 – Sloga (K) 2:2
Jedinstvo - OFK Sloga (D) 6:1
Polet (R) – Napredak 2012 2:0
Ratar - Mladi Radnik 1:1
OFK Draževac - Planinac 2015 0:1
Borac - Pobeda 1976 4:2
Gredetin – slobodan

TABELA: Borac 18 boda, Jedinstvo 16, Polet (R) 16, Sloga (K) 16, Jastrebac 12, Polet (V) 12, Mladi Radnik 10, OFK Rutevac 1908 9, OFK Draževac 7, OFK Sloga (D) 7, Napredak 2012 6, Planinac 2015 5, Ratar 4, Gredetin 3, Pobeda 1976 0 bodova.

Rezultati 2. kola KUPA:
Sloga (K) – Gredetin 3:2
Jastrebac – Svrljig 3:0 (Službeni rezultat)
Polet (V) – Bukovik 0:0 – penalima 6:5
Jedinstvo – Morava 3:6
oFK Napredak 1929 – Jedinstvo GVD 3:0 (Službeni rezultat)
Moravica – Crvena Zvezda 3:3 – penalima 4:3
Palilula – Rudar ALPOS 2:1

Komentara: 0


# fudbal opštinska liga kup Niška zona Istok Nišavska okružna liga
@



 

[ Dodaj komentar ]