5. Međunarodni turnir "Istočno Sarajevo Open 2016"

24.10.2016.

Takmičari aleksinačkog Džudo i džiu džicu kluba N&F Aleksinac učestvovali su na međunarodnom turniru u Sarajevu i osvojili 14 medalja.

U subotu, 22. oktobra 2016. u Istočnom Sarajevu je održan 5. Međunarodni turnir "Istočno Sarajevo Open 2016" na kome su nastupili najbolji klubovi iz pet država bivše SFRJ: Slovenije, Crne Gore, Srbije, Makedonije i Bosne i Hercegovine.

Takmičari aleksinačkog kluba N&F Aleksinac nastavili su sa odličnim rezultatima, prevashodno u mlađim kategorijama: poletaraca, pinira i nada, i osvojili ukupno 14 medalja: 3 zlatne, 5 srebrne i čak 6. bronzane medalje.

U ekipnom generalnom plasmanu naš klub je zauzeo 5. mesto, dok je naš takmičar Stanisavljević Milan u seniorskoj kategorijei bio u užoj konkurenciji za izbor najboljeg takmičara na turniru.