Nezvanični i nezavisni portal Aleksinčana
Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Kultura

Aleksinčanka u svetu vrhunskih fotografa italijanskog "Vogue"

Jelena Jović - Zaza, Aleksinčanka koja se ozbiljno bavi umetničkom fotografijom jedan je od vrhunskih fotografa i priznata od strane italijanskog "Voga".

D. Ostojić - Februar 11, 2014Aleksinčanka u svetu vrhunskih fotografa italijanskog "Vogue"

Njen portfolio možete videti na stranici
http://www.vogue.it/en/photovogue/Profilo/4a787a1f-8f27-4262-940b-85608c0d57da/User

U cilju da saznamo neke detaljnije informacije kontaktirali smo Jelenu i pitali je koliko se dugo bavi fotografijom i kako je došlo do saradnje sa italijanskim Vog-om?

"Fotografijom se bavim desetak godina. Aktivno se bavim umetničkom fotografijom. Fotografije su mi objavljivane na raznim konkursima u Refoto-u časopisu, kao i na sajtu Piksoto, gde mi je jedna fotografija proglašena za fotografiju godine, a neke za fotografiju dana, nedelje i meseca. Italijanski Vogue me je prihvatio za fotografa, gde na istom imam porfolio i prodaju mi fotografije."

Aleksinac.Net čestita Jeleni na ovakvom uspehu i želi da nastavi svoju karijeru u prestižnim svetskim časopisima.

 



@aleksinacnet

10 Komentara

▲ ▼ [+][-]


  • Avatar
    stanimir - 11.02.2014., (+1) (-3)

    Sve ovo lepo zvuci, ali trebalo je da proverite cinjenice pre objavljivanja teksta. Jeste da Vogue zvuci bombasticno, ali se u ovom slucaju radi o najobicnijem online portfoliju, tipa Flickr, 500px i slicno... Bukvalno svako moze da se registruje na tom sajtu i posalje svoje fotografije, sto ne podrazumeva da se radi o fotografima svetske klase, vec samo o entuzijastima koji svoje fotografije objavljuju na tom sajtu.

  • Avatar
    musterija - 11.02.2014., (+1) (-3)

    Vrhunski fotograf i vrhunski dostavljac prvoklasne trave i hasisa tinejdzerima sa potrebom. :)

  • Avatar
    Hocu naslov... - 12.02.2014., (+1) (-5)

    I ti Dusane svasta stavljas na ovaj Aleksinac .net,ona ti nije neki primer koga treba da se ponosimo,svi znamo ko je ona i cime se bavi ili nebavi...ziva sramota

  • Avatar
    zoran - 12.02.2014., (+1) (-4)

    Ozbiljno se bavi trgovinom marihuane i to svi znaju , ovo sa fotografijom je sramota sto se spominje isto koliko je sramota sto doticna nije uhapsena do sad. Isto je ona fotograf kolko je mica cetnik posteni rudar... SRAMOTA

  • Avatar
    pera - 12.02.2014., (+1) (-3)

    e, sto mogu tvoji da te upropaste, to ne moze niko. secam se i clanka o Neveni i izboru za mis, a vi ste je upropastili.
    Umesto da cesitate devojci sto se trudi, vi pljujete.
    Sada je pronasla sebe i treba je podrzati.
    mozda nije broj 1 u Vogu, ali su joj radovi kvalitetni.

  • Avatar
    Hahahaha - 12.02.2014., (+1) (-3)

    Hahaha sto cenzurisete komentare, pa hahahah..... sinoc bio jedan mnogo dobar! Nije fer, treba ljudi da znaju ko je ko.
    Svaka cast za fotografiju, ali veliko NE za druge stvari koje radi ova gospodjica.
    Pozdrav!

  • Avatar
    zoran - 12.02.2014., (+1) (-3)

    Srpska posla prvi u svetu ama zadnji u selu.Svaka cast Jelena samo napred i ne obracaj paznju na komentare zavisnika.

  • Avatar
    velja - 13.02.2014., (+1) (-3)

    Zorane, mislim da si hteo da kažeš zavidnika, ili zavidljivaca, a ne zavisnika. Zavisnik je , ja mislim narkoman...nema veze i ti samo idi dalje, ne moraš ni sopstveni jezik , u osnovnoj formi da poznaješ, al voliš da ocenjuješ...a zar ne bi bilo lepo da pohvališ i čoveka koji reče istinu. Svaka čast Zazi. Mnogo je simpatična...ali..draga mije Zaza , al mi je istina draža...

  • Avatar
    joca - 15.02.2014., (+1) (-4)

    Nije Zoran pogresio, lepo je reko "zavisnika", jer svi znamo od cega Zaza zivi a to nije fotografija.

  • Avatar
    Perkan - 09.11.2015., (+1) (-5)

    Obilazi groblja, fotografiše i ruga se pokojnicima...
    Trebalo bi komunalna da odreaguje zbog toga.