EPS maltretira ljude širom naše opštine
Ovom recenicom smo započeli razgvor, a onda je Zoran Ilić dodao:

"Ostojiću, obavezno naglasi da je u pitanju niški Eps, a ne aleksinački. Sa aleksinačkim radnicima Epsa nikada nismo imali takve probleme. Niški su druga priča. Kod mene u Subotincu su upali kao kabadahije, bez ikakvog naloga, sa praznim papirom. Odmah su krenuli da se bahate, kao da sam ja neki lopov, a ne redovni platiša. Znači, ja nikada nisam dugovao Epsu, struju ne kradem i pošten sam čovek. Šta im znači onakvo maltretiranje i dalje ne znam." ističe Zoran Ilić iz Subotinca.
Ovakve i slične priče svakodnevno stižu. Narod se žali na sve, a ponajpre na bahatost radnika niškog EPS-a. Uz sve to, standarni problemi koje ljudima pronalaze nisu krivica građana, jer strujomeri nisu vlasništvo građana, već EPS-a, zato su i problemi zvani peta bomba, baždarenje strujomera, peti šraf i ostalo, samo zbirka zbunjujućih izraza.
Zato apelujemo na ljude u EPS-u, obratite se jednim saopštenjem građanima opštine Aleksinac i pojasnite šta to radite po selima aleksinačke opštine?





















