<<<720721722723724>>>Ukupno: 9181  Displaying: 7211 - 7220

Poginuo je Dragan B. star 42 godine iz sela Česta kod Aleksinca, kada se prevrnuo traktor.

Opširnije

Komentara: 0

Ateist Rep u maju u Aleksincu

22.04.2013.

Ateist rep će u toku aprila i maja nastupiti na vilikim festivalima na Balkanu, a priliku da ih pogledaju i poslušaju imaće i aleksinačka publika.

Opširnije

Rista Prendić, poslednji srpski tatarin

22.04.2013.

Na aleksinačkom groblju pronađeni su nadgrobni spomenici porodice Prendić u zapuštenom stanju. Ovo ne bi bilo čudno da se radi o porodici jednog od najznačajnijih Aleksinčana. Ne postoji puno zapisa o njima, ali se zna da je Rista Prendić bio poslednji srpski tatarin. I drugi predstavnici ove porodice su ostavili značajan trag, o njima drugom prilikom.

Opširnije

Uspeh Zekovića na Balkanskim igrama u Turskoj

AK 21.04.2013.

Na Balkanskom prvenstvu u hodanju održanom 20.04.2013. godine u turskom gradu Ayvalik naš takmičar i reprezentativac Milan Zeković je zauzeo 6. mesto u trci na 10 km za juniore sa rezultatom 48 minuta i 34 sekundi.