- Новости
- Друштво
- Економија
- Наука и техника
- Здравље
- Култура
- Забава
- Спорт
- Колумне
- Најаве и обавештења
- Алексинац
- Огласи
- Пословни огласи
Народни посланик доступан грађанима
28.12.2014.
Далибор Радичевић је народни посланик СНС из Алексинца. Због природе своје позиције у свакодневном је контакту са најмоћнијим људима у Србији, од Александра Вучића и министара у српској влади, до свих народних посланика како из редова власти тако и из редова опозиције.

Оно што је за сваку врсту похвале јесте да је Далибор Радичевић одлучио да буде што ближи својим суграђанима. Како бисмо о томе обавестили наше читаоце преносимо званичну информацију са сајта Алексинац.орг
Народни посланик Далибор Радичевић вршиће пријем странака сваког петка у периоду од 13 до 15 часова у канцеларији број 46 Општинске управе општине Алексинац, Књаза Милоша 169. Заказивање пријема врши се сваког радног дана у периоду од 7 до 15 часова на број телефона 018/809-026. Народном посланику можете се обратити и директно путем контакт форме на овој страници.
http://aleksinac.org/index.
Надамо се да ћете бити више среће од нас, јер нашој редакцији није договорио ни на једно питање која смо постављали путем контакт формулара на сајту народне скупштине, општинског сајта, или фејсбук странице.
# посланик Далибор Радичевић Александра Вучић
@
Tweet
[ Додај коментар ]
Најновије вести

- Пројекат Упознај(мо) Србију
- Марчело и бенд у Нишу
- Вода - Последњи дани пуковника Рајевског
- Успаванка за Алексију Рајчић
- Од Бријуна до Ћуприје
- Победници фото конкурса
- Конкурс најбољих дечијих песама
- МАРЧЕЛО у Нишу
- Још једни судбински избори
- Отац је назвао по ТЕЛЕВИЗОРУ
Најновији огласи

- NINDŽA KORNJAČE stare epizode, kompletno + USB
- Prodajem lokal
- Serije 'ALLO 'ALLO + MUĆKE + USB (AKCIJSKA CENA)
- 20/40 FT HC transportni kontejner na prodaju
- Serija MUĆKE kompletna na USB (AKCIJSKA CENA) + poklon
Највише ...
- читања
- коментара
- Победници фото конкурса
- МАРЧЕЛО у Нишу
- Још једни судбински избори
- Конкурс најбољих дечијих песама
- Од Бријуна до Ћуприје
- Успаванка за Алексију Рајчић
Чао Чао 28.12.2014.
Надам се да чете...шампионе Дуле
I mi poslanika za ???!!! imamo! 29.12.2014.
E sad cete da dobijete sve odgovore koje ste godinama cekali!
Bilo bi smesno da nije tuzno....
Sta ovaj mucenik,koji ima vise srece nego pameti moze kome da pomogne ili odgovori na bilo koje pitanje,kad on ne misli svojom glavom?Pa njemu niko nije ni cuo glas ni dok je bio u onom jadnom Alt-u,a kamoli sada kad treba da predstavlja nekvu visu instancu vlasti.I kako ce on to da pomogne,kad je toliko ostrascen (radikalski),citaj naprednjacki,sto mu dodje na isto.Nego sta ce mucan ,mora da sedi tamo i glumi ludilo koje nas je snaslo po svim njivama i gorama ove jadne Srbije.
mutaviji od mutavog 29.12.2014.
E bre Dule, pa sta da ti on jadan odgovori. Bio pion kod Saške, pa kod Neše i sad ne zna gde mu je d. a gde glava. Ko je skoro gledao, naterali ga SNSovci da govori u skupštini Srbije, ajoj cirkusa, Muca, guta knedle, ne zna ni da pročita što mu napisali. Nema on veze sa građanima, on je tipični predstavnik svoje SNStranke.
Pitanje za poslanika-Kada ce sagraditi AZIL ZA PSE 30.12.2014.
Para za sve drugo ima a za ovaj problem nema ---https://www.facebook.com/pages/peticija-da-se-otvori-azil-za-napustene-zivotinje-u-Aleksincu/140420219318315
Budimo ljudi 30.12.2014.
http://www.zivotinje.rs/vestiStrana.php?id=7740&name=nema-vise-izgovora-danas-izadji-i-nahrani-bar-jednu-napustenu-zivotinju&tip=vesti