Opštinska fudbalska liga – 25. kolo, rezultati, tabela.

OFK Rutevac 1908 - Tempo 4:3
Jedinstvo GVD - Planinac 2015 3:0
OFK Draževac – Crvena Zvezda 4:1
Gredetin - slobodan

Ekipa FK Kraljevo je diskvalifikovana iz daljeg takmičenja, jer nije otišla na dva gostovanja, brišu se svi njeni dosadašnji rezultati, tabela dobija novi izgled, a ekipe koje su do kraja sezone trebale da igraju sa njima biće slobodne u tom kolu.

Ratar – Borac 3:1 (1:1)

Na dan kojem se najviše raduju "čuvari" kutija Ratar je upisao i treću vezanu trojku. Ovog puta bili su bolji od prošlogogodišnjeg učesnika okružne lige ekipe Borca iz Trnjana.

Počelo je lepim šutem u 8. minutu Rakića koji je golman Đorđević paradom izbacio u korner. Dva minuta kasnije Pejčinović loše ispucava jednu loptu ali tu grešku ne koristi danas ponajbolji igrač na terenu Anđelković. U 19. minutu odličan šut Miloša Ljubisavljevića koju golman gostiju odbija u korner. Posle kornera Đukić pogađa mesto gde se spajaju prečka i stativa ali rezultat ostaje i dalje nepromenjen. Igrao se 26. minut kada je posle neuspele ofsajd zamke Kostadinović izašao sam ispred Pejčinovića lobovao ga i doneo zasluženo vođstvo domaćih. Domaći nastavljaju sa napadima i stvaraju još dve odlične prilike preko Anđelkovića u 32. odnosno Kostadinovića u 35. minutu. I naravno posle toliko promašenih prilika sledi kazna. Do tada nezapaženi Janković koristi lepo dodavanje Rakića i matira domaćeg golmana Đorđevića.

Drugo poluvreme kreće kao i prvo, šansom gostiju. U 48 minutu Janković odlično izvodi slobodan udarac koji završava na prečki već savladanog Đorđevića. Do polovine drugog poluvremena igralo se na sredini terena a onda u 67. minutu veliku radost "Ratarcima" donosi Anđelković šutem sa nekih 5-6 metara. Isti igrač imao je šansu i u 78. minutu, ali njegov šut završava na stativi. I onda je zapečatio sudbinu gostiju prelepim volejem iskosa sa desne strane sa nekih 18 metara u 82. minutu.

Gledalaca: 50
Strelci: 1:0 Kostadinović 26 minut, 1:1 Janković 37 minut,  2:1 Anđelković 67 minut, 3:1 Anđelković 82 minut

Ratar: Đorđević, Đukić, Popović, Stošić, M. Ljubisavljević, Ig. Ljubisavljević (Prokić), Kostadinović, Gočanin, Anđelković, Stanković, Iv. Ljubisavljević
Borac: Pejčinović, Begović, Mirčić, Vojinović, Ilić, Živadinović, Rakić, M. Pavić (Grujić), P. Pavić, Janković