Anastasiji zlatna medalja

26.05.2015. Dušan Stevanović

U subotu 23.05.2015. godine, u Nišu je je održan 15 ljubilarni karate turnir ''Medijana Open'' na kome je nastupio 21 klub sa 200 takmičara svih uzrasta.

Na ovom turniru, Karate Klub ''Šumatovac'' i njegovi takmičari su osvojili 5 medalja i to 1 zlatnu, 2 srebrne i 2 bronzane medalje.

Zlatnu medalju u svojoj kategoriji u katama, osvojila je Anastasija Stošić.

Srebrne medalje u svojim kategorijama u katama, osvojili su Pavle Mihajlović i Aleksandar Cvetković.

Bronzane medalje u svojim kategorijama u katama, osvojili su Strahinja Stošić i Aleksandra Nikolić.

"Ovo je još jedan u nizu uspeha našeg karate kluba koji je opet uspešno prezentovao naš grad UAleksincu." izjavio je trener KK ''Šumatovac'' Dejan Vuksanović.

# Niš karate Aleksandra Nikolić Aleksandar Cvetković Dejan Vuksanović Pavle Mihajlović Anastasija Stošić Strahinja Stošić borilački sportovi