Uspeh podmlatka NiF-a na 4-tom turniru Srbija Open u Novom Sadu

22.04.2013.

Na 4. Međunarodnom turniru "Srbija Open" u Novom Sadu, 21.04.2013. godine takmičari Džudo i džiu džicu kluba "N&F" Aleksinac osvojili su 6 medalja

U nedelju, 21. aprila 2013. god. u sportskom centru "Spens" u Novom Sadu, održan 4. Međunarodni turnir "Srbija Open" na kome je učestvovalo 115 takmičara iz 17 kluba, iz 4 država bivše SFRJ - Hrvatske, BiH, Crne Gore i Srbije.

Naš klub je nastupio samo u mlađim kategorijama: pioniri i nade, a predvodio ih je trener Dragan Trajković.

Aleksinački takmičari su u Novom Sadu osvojili 6 medalja i to 4 zlatne i 2 bronzane.

• Stefan Grujić - nade - 45kg iz Nozrine

Uspeh je u toliko veći jer su dvojica takmičara po prvi put nastupili na ovom takmičenju i osvojili medalje, što potvrđuje činjenicu da naš klub ima dobru školu mlađih selekcija.

Zbog nedostatka sredstava takmičari u kategorijama kadeta, juniora i seniora nisu otišli na ovo takmičenje.