17Pobeda 197619301628:71 (-43)9
18OFK Sloga (D)19101820:83 (-63)3

Jedinstvo GVD – Gredetin 4:1 (2:0)

Gledalaca : 50
Strelci : 1:0 Vukadinović 15 minut, 2:0 Milošević 44 minut, 2:1 Nikolić 52 minut, 3:1 Sl. Dejanović 65 minut, 4:1 Stoilković 82 minut
Jedinstvo GVD: Spasić, St. Dejanović, Smiljković, Kitić, Jovanović, Stoilković, Sl. Dejanović, Milošević, Vukadinović, Nikolić (Ranđelović)
Gredetin: Milojević, Tošić, A. Zdravković, Nikolić, Milanović, Stevanović, Đorđević (L. Zdravković), Filipović, Stojanović (Janićijević), Jovanović, Milojković

Od prvog minuta domaćin je krenuo ofanzivno i pleo mrežu oko gola gostiju. Prvu priliku domaći stvaraju u 10 minutu kada golman gostiju brani šut Vukadinovića. U 15 minutu 1:0 za Jedinstvo GVD. Gostujući igrači staju misleći da je ofsajd, zastavica pomoćnog sudije ostaje nema i situaciju 2 na 1 domaći lako rešavaju preko kapitena Vukadinovića. Uzaludni su bili protesti gostujućih fudbalera. Na isteku pola časa igre jedan prekršaj na ivici šesnaesterca sudija je okarakterisao kao jedanaesterac za domaće. I opet su protesti gotovo cele ekipe gostiju bili uzaludni. Ipak golman gostiju Milojević ''čita'' šut Stoilkovića i paradom spasava svoj gol i svoju ekipu ostavlja i dalje u igri.

Domaći nastavljaju sa napadima, stvaraju 2-3 izgledne prilike, ali Milojević ostaje nesavladiv. I kada se očekivao kraj prvog poluvremena jedna dubinska lopta vara kompletnu odbranu Gredetina, napadač domaćih Milošević ostaje sam ispred golmana i lako rešava situaciju jedan na jedan za vođstvo domaćih od 2:0.

Tračak nade gostima donosi kapiten Nikolić prelepim evrogolom u 52 minutu. Još dve solidne prilike ostaju promašene za izjednačenje. Na velikom terenu i bez treninga gosti nisu izdržali. Domaći ponovo preuzimaju inicijativu i golovima Slobodana Dejanovića u 65. i Stoilkovića u 82. minutu stavljaju tačku na ovu utakmicu.

# fudbal Draževac Rutevac Gredetin Vukašinovac opštinska liga FK Jedinstvo Grejač Gredetin FK