Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search

Održano Pojedinačno stonotenisko prvenstvo Opštinskog stonoteniskog saveza

03.10.2016. Živić Jovan

Na pojedinačnom stonoteniskom prvenstvu Opštinskog stonoteniskog saveza Aleksinac, održanom u nedelju 2.10.2016. godine u aleksinačkoj hali sportova, postignuti su sledeći rezultati:

U kategoriji igrača do 16.godina u ženskoj konkurenciji prvo mesto je osvojila Mitić Ema, dok je drugoplasirana bila Čudić Teodora. U muškoj konkurenciji, u kategoriji do 16 godina prvo mesto je osvojio Deletić Lazar, drugoplasirani je bio Mitić Bogdan, dok je treće mesto osvojio Živković Kosta, inače svi učenici OŠ “Vožd Karađorđe“ iz Aleksinca.

U kategoriji seniora, prvo mesto je osvojio Anđelković Dušan iz STK “Vranje“ iz Vranja, drugo mesto je pripalo Jović Draganu iz STK “Josip Kolumbo“ iz Niša, dok su treće mesto podelili Stamenković Nikola iz STK “Medijana“ iz Niša i Jovanović Petar, STK “Vranje“ iz Vranja.

Inače, da napomenemo da su na turniru učestvovali stonoteniseri iz Niša, Vranja, Soko Banje i Aleksinca. U kategoriji do 16 godina bilo je ukupno dvanaestoro takmičara, dok je u kategoriji seniora učešće uzelo dvadeset i troje takmičara.