Opštinska fudbalska liga – 21. kolo

03.04.2016. Milan Milojević

Rezultati 21. kola OPštinske fudbalske lige, tabela i izveštaj sa utakmice Ratar - Crvena Zvezda 0:3

OFK Draževac - Gredetin 6:0
Jedinstvo GVD - Kraljevo 3:0 (Službeni rezultat)

Gledalaca : 100
Strelci : 0:1 Lazarević u 1 minutu, 0:2 Radojković 74 minut, 0:3 Milenković 82 minut
Ratar: Đorđević, Đukić, Popović, Stošić, Ljubisavljević, Gočanin, Virijević (A. Stanković), Milanović, Anđelković (M. Stanković), Prokić, Kostadinović
Crvena Zvezda: N. Milojević, Popović, Lazarević, Radić (Blagojević), D. Radojković, N. Milojević, Jovanović, M. Radojković, Kostić (Todorović), Milenković, Simić

Derbi 21. kola bio je samo slovo na papiru. Lider prvenstva iz Gornjeg Ljubeša upisao je važna tri boda na teškom gostovanju u Gornjoj Peščanici. Veću prvom minutu velika greška domaćih, gosti izvode korner posle čega Lazarević efektnim šutem dovodi svoj tim u vođstvo.

Gotovo celo prvo poluvreme igralo se na sredini terena gde su umešniji igrači Crvene Zvezde kontrolisali loptu i nisu dozvoljavali domaćinu da ugrozi njihovog čuvara Milojevića. Do kraja poluvremena beležimo samo stativu koju pogađa gostujući igrač Kostić.

Nastavak utakmice donosi nešto agresivniju igru domaćih. U tim momentima bolje igre stvaraju i dve poluprilike u 56 minutu preko Anđelkovića i 67 minutu preko kapitena Stošića. I to je bilo sve od ''rataraca'' na ovoj utakmici. Gosti ponovo preuzimaju inicijativu i preko Radojkovića i Milenkovića dolaze do ubedljive pobede.

Potpuno zaslužena pobeda Crvene Zvezde i neočekivano loše izdanje domaćina.

# fudbal Draževac Kraljevo Rutevac Gredetin Vukašinovac opštinska liga Ratar FK Crvena Zvezda D. Ljubeš