NIF se plasirao u finale Jadranske lige

25.10.2011.

U subotu, 22. oktobra u sportskoj hali u Novom Sadu-Temerinu, održan je 4. međunarodni džiu džicu turnir „Temerin Open 2011“ i 4. kolo Jadranske džiu džicu lige.

Na turniru „Temerin Open 2011“ učestvovalo je 289 takmičara iz svih 6 država bivše SFRJ. Naš klub je nastupio sa 17 takmičara prevashodno u mlađim kategorijama, koji su osvojili ukupno 12 medalja: 3. zlatne, 5 srebrne i 4 bronzane.

Zlatne medalje su osvojili: Nemanja Pejčić (pioniri +50 kg), Valentina Stanojević (nade devojčice -52 kg) i Nikola Trajković (nade muškarci -66kg).

Srebrne medalje su osvojili: Martin Pavlović (pioniri -42 kg), Katarina Ivanović (pinirke -48 kg), Milena Živić (nade devojčice -63 kg), Jelena Pejčić (juniorke -62 kg) i Mladjan Grujić (juniori -69 kg).

Bronzane medalje su osvojili: Stefan Mihajlović (pioniri -30 kg), Miljan Stojanović (nade -66), Vladica Randjelović (kadeti -55 kg) i Danijel Stefanović (juniori -69).

Džiu džicu klub „NIF“ Aleksinac se nakon 4. kola plasirao u fajnal for Jadranske džiu džicu lige

U 4. kolu Jadranske lige naš klub je imao dva meča: sa ekipom „Soko“ iz Podgorice (Crna Gora) u kome su izgubili sa 4:2, a u drugom su pobedili sa 6:0 ekipu „Risovi“ iz Skoplja (Makedonija).

Na tabeli Jadranske lige posle zadnjeg 4. kola naš klub zauzima 3. mesto, posle prvoplasiranog „ADK“ iz Maribora i drugoplasirane ekipe „Soko“ iz Podgorice, dok je četvrtoplasirana ekipa JJZS Slovenije.

Plasman od 5-9 mesta: 5. mesto: ekipa „Republike Srpske“ iz Banja Luke (BiH), 6. mesto JJC „Budva“ iz Budve (CG), 7. mesto: AiJJK „Temerin“ (Srbija), 8. mesto: ekipa „Risovi“ iz Skoplja (Makedonija) i 9. mesto: „Sensei centar“ iz Doboja (BiH).

U final for idu samo prve 4. ekipe od ukupno devet ekipa iz pet država bivše SFRJ (Slovenije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Srbije i Makedonije).

Final four se održava 5. novembra u Skoplju (Makedoniji), gde se sastaju plasirene 1.-4. i 2.-3.

# džiu džicu N&F džiu džicu klub NIF Crna Gora borilački sportovi Katarina Ivanović Nemanja Pejčić Martin Pavlović Milena Živić