KMF Aleksinac ostvario novu pobedu

16.11.2015. Saša Marković Gidra

Fudbaleri KMF Aleksinac, u četvrtom kolu Regionalne futsal lige Istok, ponovo su obradovali svoje navijače na domaćem terenu.

Ovog puta savladali su ekipi KMF Babušnica rezultatom 6:3 (2:2).

Na prvi pogled se čini da su domaćini lako dobili “žilave” goste iz Babušnice, ali na terenu je situacija izgledala drugačije što pokazuje i rezultat na poluvremenu.

U drugom poluvremenu domaći fudbaleri su dodali “gas”, zgusnuli redove i uz veću rotaciju igrača došli do željenih bodova.

Tokom čitavog meča briljirao je golman Mitić Danijel, koji je u presudnim momentima utakmice odbranio nekoliko “zicera”.

Golove za domaću ekipu postigli su, Stanković 3 gola, Stojanov 2 gola i Živković 1 gol. Za gostujuću ekipu golove su postigli Pejčić, Milojković i Filipov po 1 gol.

Podrška sa tribina ni ovog puta nije izostala, iako je u subotu bio slavski dan, utakmicu je ispratilo oko 250 gledalaca.

U sledećem kolu KMF Aleksinac gostuje ekipi “Zufo” u Bujanovcu, koja je u subotu iznenadila vodeću ekipu Ekonomista rezultatom (1:1) i tako odnela zaslužen bod iz Niša.