Fk Pobeda Jakovlje - OFK Sloga (Dobrujevac) 7:2 (4:0)

Stefan Petrović - 9. , 11. min.
Miloš Đekić - 25. min.
Nenad Milosević - 63. , 72. min.
Nebojša Stefanović - 75. min.

Prva pobeda u novoj sezoni došla je već u drugom kolu, na našem terenu. Međutim, utakmica, koliko je trajala, je bila celim tokom neravnopravna, jer su gosti iz Dobrujevca igrali sa samo osmoricom igrača na terenu.

U prvom kolu nastupili smo bez našeg najboljeg strelca iz prošle sezone, Nikole Mihajlovića, koji je danas bio na raspolaganju i odmah se pokazao kao korisnim za ekipu postizanjem prvog kola na utakmici.

Već u 25. minutu bilo je 4 gola prednosti za domaću ekipu, nakon kojih su malo "nagazili kočnicu". A koliko smo imali prilika za gol moglo je biti i mnogo ubedljivije. Gosti, iako brojčano slabiji, došli su da se bore i da igraju fudbal. Imali su dve velike prilike kada su na samom početku utakmice pogodili prečku i u drugom poluvremenu iz slobodnog udarca.

U nastavku utakmice naša ekipa se vidno opustila dopustivši prvi gol za goste već na startu drugog poluvremena. Zatim, vraćamo prednost na 4 razlike, ali gosti smanjuju na 5:2. Do 75. minuta već smo vodili sa 7:2, nakon koga je igrač gostiju napustio teren, čime je utakmica završena 10 minuta pre isteka vremena.

Gostima iz Dobrujevca želimo sreću u nastavku prvenstva. I pored toga što smo bili daleko nadmoćnija ekipa usled igranja sa nekoliko igraca, više igra je bila dosta bolja od one u prvom kolu. Ovo je bilo vanredno kolo. Sledeću utakmicu ćemo odigrati već ove nedelje, kada ćemo gostovati ekipi "Ratar" iz Gornje Pešcanice.