Напредак бољи од Плане на свом терену

31.03.2019.

У алексиначкој Хали спортова Напредак ЈКП остварио је убедљиву победу против Плане 83:59 (18:21, 22:13, 30:10, 13:15).

Гости су одлично започели утакмицу. У првој четвртини имали су максималних 10:21 у своју корист. Напредак је брзо окренуо резултат у своју корист те је до краја прве четвртине резултат био 18:21 за домаћине.

Ово је 20. победа Напретка у овосезонској Другој мушкој лиги Србије, којом су се изабраници Небојше Раичевића вратили на прво место, испред Колубаре.

Играчи који су се највише истакли су Вукадин Петровић са 20 поена, Димитрије Раичевић (15п, 3ск), Никола Прокић (14п, 10ск), Андрија Митровић (10п, 9ск). Драган Мијајловић, је забележио 7 поена, уз 10 ухваћених лопти и 4 асистенције.

У претпоследњем колу, Напредак гостује Врбасу.